Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 22 października, 2022 Tytuł artykułu

Nowe sanitariaty w PSP 6

Treść artykułu

Zakończyła się przebudowa sanitariatów w Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 w Brzegu. Uczniowie mogą już korzystać z nowych i funkcjonalnych toalet. Dyrektor Szkoły Anna Krokosz zaprezentowała wyremontowane wnętrza sanitariatów, nie kryjąc zadowolenia, że inwestycja została wykonana. 

21 października 2022 roku, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Brzegu odbyła się uroczystość oddania do użytku wyremontowanych łazienek w budynku B. Dotychczasowe pomieszczenia powstały jeszcze w latach 80. i od tego czasu nie przechodziły gruntownego remontu. 9 pomieszczeń sanitarnych zostało całkowicie odnowionych i wyposażonych w nowoczesne i funkcjonalne urządzenia sanitarne. Na parterze budynku B przygotowano również łazienkę dostosowaną do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Inwestycja została sfinansowana ze środków przekazanych przez Gminę Brzeg, w kwocie 600 000 zł. Wykonawcą i kierownikiem remontu był właściciel firmy budowlanej IMPOST – Tomasz Duszyński.

W wydarzeniu uczestniczyli Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak wraz ze swoim zastępcą Bartłomiejem Kostrzewą. Obecny był także zastępca Przewodniczącej Rady Miejskiej Krzysztof Grabowiecki. Uczniowie, reprezentujący społeczność szkolną, podziękowali zaproszonym gościom za piękne łazienki.

Cieszę się, że ta niezwykle potrzebna inwestycja została zrealizowana. Modernizacja toalet to kluczowe zadanie, które zapewni komfort kolejnym pokoleniom uczniów. Łazienki nabrały teraz nowego i świeżego wyglądu, są funkcjonalne i estetyczne – mówił Burmistrz Jerzy Wrębiak.

Uczniowie nie kryli zadowolenia. Niezmiernie cieszymy się, że ta inwestycja została zakończona i będzie służyć kolejnym pokoleniom wychowanków Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 im. T. Kościuszki, nasze marzenia o nowoczesnych łazienkach stały się rzeczywistością. Pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomogli nam te marzenia zrealizować, służyli radą, wsparciem i zaangażowaniem – mówili. 

Burmistrz Jerzy Wrębiak zwiedził również nowo utworzoną pracownię kulinarną, która w całości została wyposażona w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.

Nie zapomnij udostępnić: