Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 14 października, 2022 Tytuł artykułu

Jedynka świętowała Dzień Edukacji Narodowej

Treść artykułu

Gdy dzieci są małe,

daj im solidne korzenie.

Gdy są duże,

podaruj im skrzydła. 

 

Dzień Edukacji Narodowej to doskonały moment, aby podkreślić rolę osób, które zajmują się dziećmi i młodzieżą w szkole. Uczniowie PSP 1 w Brzegu przygotowali uroczysty apel, dziękując w ten sposób swoim nauczycielom za naukę i pomocną dłoń.

14 października 2022 roku młodzież z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzegu przygotowała akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Gościem tego wyjątkowego wydarzenia był Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak. Uczniowie zaprezentowali piękny program artystyczny, w którym nie zabrakło wierszy, piosenek i życzeń.

Serdecznie dziękuję za zaproszenie na uroczysty apel. Nie ukrywam, że z sentymentem wracam zawsze do murów tej szkoły. Korzystając z okazji, życzę Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim pracownikom PSP 1 w Brzegu wielu sukcesów, niegasnącego zapału do pracy oraz pomyślności, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dziękuję, że z takim zaangażowaniem wypełniają Państwo swoje obowiązki i realizują trudne, ale jakże ważne zadanie, jakim jest kształcenie dzieci – mówił Burmistrz Jerzy Wrębiak.

Dyrektor „Jedynki” – Paweł Ciszewski również podziękował swoim pracownikom za trud wkładany w pracę, a gościom za przybycie na uroczystość.

Nie zapomnij udostępnić: