Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 12 października, 2022 Tytuł artykułu

Dzień Edukacji Narodowej w Przedszkolu Publicznym nr 8

Treść artykułu

Dzień Edukacji Narodowej to święto nauczycieli, pedagogów oraz wszystkich pracowników oświaty. Przedszkolaki z brzeskiej Ósemki przygotowały z tej okazji specjalny występ.

Uroczysta akademia, odświętne, kolorowe stroje, życzenia dla ukochanych Pań – tak dzieci z Przedszkola nr 8 w Brzegu obchodziły dziś, 12 października 2022 roku, Dzień Edukacji Narodowej. Występy, przygotowane specjalnie na tę okazję, mógł podziwiać Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.

Serdecznie dziękuję za zaproszenie, jest mi niezmiernie miło, że mogę uczestniczyć w tak pięknie przygotowanej akademii. Korzystając z okazji, chciałbym życzyć wszystkim nauczycielom i pracownikom Publicznego Przedszkola nr 8 satysfakcji z działań podejmowanych na co dzień, powodzenia w realizacji zamierzonych celów oraz cierpliwości! – mówił.

Przedszkolaki recytowały wiersze i śpiewały piosenki, wyrażając w ten sposób wdzięczność za wszystko, co „Ciocie” robią dla nich podczas codziennych spotkań. Po występach dzieci, Dyrektor PP 8 Krystyna Krukowska również złożyła życzenia wszystkim pracownikom placówki oraz podziękowała gościom za przybycie na akademię.

Nie zapomnij udostępnić: