Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 7 października, 2022 Tytuł artykułu

„Ta inwestycja znacznie uatrakcyjni nasze miasto…” – Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak dla portalu Weszło.com

Treść artykułu

Brzeg wśród gmin, które najwięcej inwestują w infrastrukturę sportową oraz szeroko pojęte działania sportowo-rekreacyjne. Budowa kompleksu basenowego przy Korfantego na tapecie Weszło.com.

Portal, zajmujący się tematyką sportową, nawiązał współpracę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Jednym z jej elementów jest cykl wywiadów przeprowadzanych w gminach, które najwięcej inwestują w infrastrukturę sportową. Budowa basenu przy ulicy Korfantego spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno BGK, jak i portalu internetowego.

7 października 2022 roku Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak udzielił wywiadu na temat powstającego kompleksu, przedstawiając wszystkie zadania, związane z ratowaniem podupadającego terenu, koncepcję oraz zakres robót.

Przez wiele lat Brzeg nie mógł poszczycić się otwartym kąpieliskiem. Stare, powstałe jeszcze przed II wojną światową niszczało i nie nadawało się do rekreacji. Podpisując umowę byliśmy pewni, że to niezwykle potrzebna inwestycja, bo dzięki niej ten obszar ponownie będzie w pełni służył mieszkańcom. Zawsze powtarzam, że duże projekty wymagają cierpliwości i czasu, jednak do realizacji celu jest coraz bliżej. Prace trwają i niebawem teren zaoferuje brzeżanom wiele wodnych atrakcji. Jestem przekonany, że ta inwestycja znacznie uatrakcyjni nasze miasto – mówił Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.

O budowie basenu mówił również Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzegu, Krzysztof Kulwicki. Rozmawiano także o wspieraniu wszelkich przedsięwzięć sportowych przez Gminę Brzeg.

Poinformujemy Państwa, gdy materiał pojawi się na stronie Weszło.com :)

 

Nie zapomnij udostępnić: