Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 23 września, 2022 Tytuł artykułu

Uzbrojenie terenów inwestycyjnych przy ul. Małujowickiej

Treść artykułu

Trwają prace związane z uzbrojeniem działki przy ul. Małujowickiej w Brzegu. Zakończono już budowę sieci wodnej i kanalizacyjnej. Teren staje się coraz bardziej atrakcyjny dla potencjalnych inwestorów. 

Wykonawca wyłoniony w drodze przetargu, firma ART-INSTAL Małgorzata Rosińska z Brzegu, zakończył dziś, 23 września 2022 roku, prace polegające na budowie sieci wodnej i kanalizacyjnej. Wartość zadania pn. „Uzbrojenie w sieć wodno-kanalizacyjną terenów inwestycyjnych przy ul. Małujowickiej w Brzegu” wynosi 2.744 130,00zł brutto. Całość prac uzbrojeniowych współfinansowana jest z Rządowego Funduszu Inicjatyw Lokalnych. Inwestorem zastępczym z ramienia Gminy Brzeg jest PWiK z siedzibą w Brzegu.

Dzięki uzbrojeniu, tereny te staną się jeszcze bardziej atrakcyjne dla inwestorów. Mimo że są one częścią Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest Park”, zależy nam, by spełniały oczekiwania firm, które chcą działać na terenie naszego miasta – mówi Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.

Przypomnijmy, że działka inwestycyjna położona jest w zachodniej części Brzegu, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 94 oraz w odległości ok 4 km od drogi krajowej nr 39. Jej powierzchnia wynosi 52,21 ha.

 

 

Nie zapomnij udostępnić: