Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 20 września, 2022 Tytuł artykułu

Zmiany wokół stawu przy ulicy Kusocińskiego

Treść artykułu

Efekty prac remontowych, związanych z realizacją zadania pn. „Skanalizowanie ruchu w obrębie stawu przy ul. Kusocińskiego w Brzegu wraz z działaniami edukacyjnymi” są coraz bardziej widoczne! Niedługo brzeżanie będą mogli w pełni korzystać z uroków tego miejsca.

Ścieżka o nawierzchni mineralnej wokół zbiornika, schody terenowe z płyt chodnikowych, elementy małej architektury czy parking oraz pomost dla osób z niepełnosprawnością – wszystko to realizowane jest w ramach zadania. Ważny podkreślenia jest fakt, że prosto z oznaczonego parkingu, osoby z niepełnosprawnością mogą wjechać na pomost z „0” stopniem nachylenia, dzięki czemu każdy mieszkaniec naszego miasta będzie mógł korzystać z tego pięknego miejsca.

Brzeg wciąż się zmienia. Realizujemy wiele inwestycji, dzięki którym miasto staje się coraz bardziej atrakcyjne. Tam, gdzie to możliwe, staramy się również dostosować miejsce, zarówno dla ludzi z niepełnosprawnościami, jak i rodziców z wózkami, którzy chcą wyjść z dzieckiem na spacer – mówi Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.

Wykonawcą robót jest firma JOKO Jolanta Kozłowska z siedzibą w Oławie.

 

Nie zapomnij udostępnić: