Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 15 września, 2022 Tytuł artykułu

Spotkanie w sprawie budowy skateparku

Treść artykułu

Nowoczesny skatepark o powierzchni 814 m2, z wieloma przeszkodami, takimi jak: bowl o dwóch wysokościach ze spin ramp czy bank ramp z grindboxem, w miejscu starego boiska asfaltowego. Taka atrakcja będzie czekała na mieszkańców Brzegu już w przyszłym roku!

15 września 2022 r. Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak spotkał się z przedstawicielami firmy TECHRAMPS Sp. z o.o. Sp. K, aby uzgodnić techniczne kwestie dotyczące budowy skateparku w naszym mieście. Zlokalizowany on będzie w miejscu zniszczonego boiska asfaltowego, znajdującego się obok hali sportowej przy ul. Oławskiej, co znacząco poprawi estetykę tego terenu. Skatepark będzie posiadał nieregularny kształt, zbliżony do prostokąta i wiele przeszkód.

Dokładam wszelkich starań, aby w Brzegu były realizowane zadania podnoszące atrakcyjność miasta i umożliwiające aktywne spędzanie czasu. Budowa skateparku jest właśnie jednym z takich zadań – mówił Burmistrz Jerzy Wrębiak.

Przypomnijmy, że lipcu 2022 roku podpisano umowę na wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych dla zadania pn. ,,Adaptacja przestrzeni przy PSP nr 5 na potrzeby ogólnodostępnego skateparku”. Wartość inwestycji to 2 749 050,00 zł. Projekt będzie dofinansowany ze środków pochodzących z Unii Europejskiej, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego. Zakończenie realizacji zadania planowane jest na czerwiec 2023 roku.

Nie zapomnij udostępnić: