Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 14 lipca, 2022 Tytuł artykułu

Pomoc polskiego biznesu w czasie wojny w Ukrainie – ankieta

Treść artykułu

Zachęcamy wszystkie firmy i przedsiębiorstwa, które okazały nawet najmniejszą pomoc w czasie wojny, do udziału w ankiecie.

Od pierwszych dni konfliktu zbrojnego w Ukrainie, UN Global Compact Network Poland – polskie biuro największej inicjatywy zrzeszające biznes, działając na rzecz zrównoważonego rozwoju, rozpoczęło działania wspierające uchodźców. Jednym z głównych zadań UN GCNP była mobilizacja sektora prywatnego do niesienia pomocy. Mając na uwadze przekazaną przez biznes skalę wsparcia, organizacja zachęca do podzielenia się tymi informacjami w specjalnie utworzonej do tego celu ankiecie https://firmydlaukrainy.pl/. Na podstawie uzyskanych danych UN GCNP utworzy raport, który zostanie przedstawiony podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku we wrześniu 2022r. Dokument skierowany do Sekretarza Generalnego i agend ONZ będzie ukazywał skalę i znaczenie pomocy polskiego i ukraińskiego biznesu.

Raport „United Business for Ukraine” będzie oficjalnym dokumentem ONZ, opracowanym w ramach partnerstwa z Connecting Business Initiative prowadzonej przez United Nations Development Programme i UN OCHA, United Nations Global Compact Network Poland oraz UN Global Compact Network Ukraine. Raport dostępny będzie w językach: polskim, angielskim i ukraińskim.

Nie zapomnij udostępnić: