Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 9 lipca, 2022 Tytuł artykułu

„GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem Przez Polskę” wystartował w Brzegu!

Treść artykułu

W sobotę, 9.07.2022 roku spod Stadionu Miejskiego w Brzegu wyruszył opolski etap VI edycji cyklu „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę”. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka.

Zawody otworzył Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, który powitał wszystkich licznie zgromadzonych uczestników i organizatorów. Następnie Burmistrz, wraz z pozostałymi kolarzami – zarówno amatorami, jak i zawodowcami – ustawił się do wspólnego startu, próbując swoich sił na trasie wiodącej do końca terenu Brzegu. W zawodach, które już drugi rok z rzędu odbywają się w naszym mieście udział wzięło ponad 170 osób.

Trasa brzeskiego etapu została przygotowana w trzech wariantach o różnej długości: sportowej (PRO, 122 km), podróżniczej (GT, 172 km)
oraz rekreacyjnej (88 km). Kolarze wyruszą z Brzegu i przejadą przez Lewin Brzeski i Niemodlin w kierunku Nysy, następnie pętla zostanie domknięta powrotem przez Grodków, a finiszowe metry sportowej rywalizacji rozegrane zostaną na przedmieściach Brzegu.

Nie zapomnij udostępnić: