Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 7 czerwca, 2022 Tytuł artykułu

Półkolonia AGLO Camp

Treść artykułu

40 miejsc czeka na dzieci z Brzegu na półkolonii AGLO Camp. Letni wypoczynek już po raz drugi organizują wspólnie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Aglomeracja Wrocławska. Zgłoszenia będą przyjmowane od 14 czerwca.

Półkolonia potrwa pięć dni – od 11 do 15 lipca – a udział w niej jest bezpłatny. W letnim wypoczynku mogą wziąć udział dzieci w wieku 10-13 lat. W programie półkolonii będą takie atrakcje jak rejs statkiem, gry i zabawy sportowe na stadionie i w aquaparku, gry planszowe czy zajęcia plastyczne.

Nad bezpieczeństwem dzieci będą czuwali opiekunowie – nauczycieli brzeskich szkół. Zajęcia potrwają codziennie od godz. 9 do 14, a na dzieci będzie czekał również jeden ciepły posiłek każdego dnia.

Aby zgłosić udział dziecka trzeba wypełnić kartę kwalifikacyjną wypoczynku letniego. Karty są dostępne na stadionie miejskim – w budynku administracji przy ul. Sportowej 1 w godzinach 7.30-14.30 – oraz na stronie www.mosir.brzeg.pl (do pobrania i samodzielnego wydruku).

Wypełnione karty będą przyjmowane od 14 czerwca od godziny 9.00 w siedzibie MOSiR-u na stadionie miejskim (budynek administracji). Uwaga: o przyjęciu dziecka będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Nie zapomnij udostępnić: