Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 22 marca, 2022 Tytuł artykułu

Ogłoszono przetarg na zakup mobilnego lodowiska

Treść artykułu

Ogłoszony został przetarg na dostawę do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzegu sztucznego, mobilnego lodowiska. Otwarcie ofert zaplanowane jest na 7 kwietnia, a termin dostawy lodowiska do końca września bieżącego roku.

Zawarte w przetargu wymiary lodowiska to 20m x 20m z bandami o wysokości minimum 1,2 m. Lodowisko będzie składane i rozkładana na sezon zimowy. Wyłonienie firmy instalującej i składającej lodowisko wraz z agregatami do lodowisk zaplanowane jest na październik – listopad bieżącego roku. Przewidziany termin montażu to listopad – grudzień.

Miejsce instalacji sezonowego, ogólnodostępnego lodowiska to Plac Polonii Amerykańskiej.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn. „Poprawa jakości życia mieszkańców Gminy Brzeg poprzez rewitalizację obiektów sportowych” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej – Oś priorytetowa X: Inwestycje w infrastrukturę społeczną, Działanie: 10.2: Inwestycje wynikające z Lokalnych Planów Rewitalizacji. Głównym celem projektu jest zachęcenie do wspólnego spędzania wolnego czasu przez dzieci wraz z rodzicami oraz dziadkami na świeżym powietrzu. W ramach projektu organizowane będą m. in. gry i zabawy rodzinne na lodowisku.

Nie zapomnij udostępnić: