Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 21 marca, 2022 Tytuł artykułu

Przebudowa ulicy Jana Pawła II

Treść artykułu
Trwają prace budowlane w związku z zawarciem w II połowie czerwca 2021 roku umowy na realizację zadania pn. „Przebudowa ul. Jana Pawła II”, w obrębie pasów drogowych ulic Jana Pawła II i Piastowskiej. Wykonawcą przebudowy jest firma Brukarstwo Odwadnianie Terenu i Roboty Bitumiczne „JARZĄBEK” Spółka Jawna.
W ramach realizowanego zadania zakończono roboty związane z przebudową chodników, zjazdów oraz jezdni ulicy Jana Pawła II wraz z jej odwodnieniem i oświetleniem, a efektom przyglądał się Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak. Jednak do wykonania pozostało zagospodarowanie pasów zieleni przyulicznej wraz z nasadzeniami nowych drzew i krzewów oraz uzupełnienie oznakowania pionowego i poziomego. Ponadto rozpoczęły się prace związane z kompleksową przebudową skrzyżowania z ulicą Piastowską na skrzyżowanie typu rondo.
Zadanie jest realizowane przy wsparciu z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 70% wartości kosztów kwalifikowanych oraz dotacji z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.
Przypominamy, że ulice Jana Pawła II oraz Piastowska są nadal placem budowy, na którym należy zachować szczególną ostrożność. Prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu drogowego.

Nie zapomnij udostępnić: