Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 3 marca, 2022 Tytuł artykułu

Podziękowania dla organizacji pozarządowych i mieszkańców Brzegu

Treść artykułu

„Najbardziej pomocną rzeczą, jaką możemy zrobić dla drugiej osoby to dopomóc jej w pomaganiu sobie”
L.M.Brammer

Kieruję wyrazy ogromnej wdzięczności i uznania dla organizacji pozarządowych, a także wszystkim ludziom dobrej woli za ich ciężką pracę, zaangażowanie i chęć niesienia pomocy Ukrainie. Dzięki Waszej pomocy możliwe jest organizowanie zbiórki darów na tak ogromną skalę. Kolejne dary zbierane są dla naszych przyjaciół z Ukrainy, którzy zagościli w naszym mieście.

W tak trudnym czasie, jakim przyszło nam żyć, nie dajmy się podzielić! Wspólnie musimy być otwarci na niesienie pomocy tym, którzy walczą na terenach objętymi działaniami wojennymi, a także tym, którzy przybywają do naszego miasta.

Urząd Miasta w Brzegu, przy uli. Robotniczej 12, uruchomił „Całodobowy Punkt Recepcyjny”, gdzie należy kierować wszystkich uchodźców z Ukrainy, przybyłych do naszego miasta, którzy nie poddali się rejestracji na granicy ani w innym punkcie do tego wyznaczonym. Rejestracja jest bardzo ważna, a celem jest uruchomienie dalszej sprawnej pomocy rzeczowej i wsparcie psychologicznego.

Działając razem możemy więcej! Niech duch niesienia pomocy pozostanie z nami na długo!

 

Burmistrz Brzegu

(-) Jerzy Wrębiak

Nie zapomnij udostępnić: