Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 2 marca, 2022 Tytuł artykułu

Rozpoczynamy cykl spotkań z mieszkańcami Brzegu!

Treść artykułu

W związku z realizacją przez Gminę Brzeg projektu pn. „Wdrożenie systemu zarządzania jakością powietrza w samorządach województwa opolskiego”, LIFE19 GIE/PL/000398 -LIFE_AQP_Opolskie_2019.Pl, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu LIFE i współfinansowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, zapraszamy Mieszkańców Brzegu na cykl spotkań edukacyjno-informacyjnych pt. „Weź głęboki oddech!”

Podczas spotkań Gminny Koordynator Programu Ochrony Powietrza:

– wprowadzi Państwa w tematykę związaną z jakością powietrza, zanieczyszczeniem powietrza i jego wpływem na zdrowie i środowisko,

– przedstawi program LIFE i obowiązujące prawo w zakresie ochrony powietrza,

– opowie o możliwościach uzyskania dofinansowania do wymiany źródeł ogrzewania i termomodernizacji budynków z programu „Czyste Powietrze”,

– udzieli pomocy w zakresie złożenia obowiązkowej deklaracji CEEB dotyczącej źródeł ciepła i spalania paliw (do złożenia deklaracji CEEB zobowiązani są właściciele i zarządcy ogrzewanych lokali mieszkalnych i niemieszkalnych do 30.06.2022 r.).

Spotkania odbędą się w godzinach przed- i popołudniowych w pięciu lokalizacjach miasta.

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu w dogodnym dla Państwa czasie i wybranym miejscu!

Harmonogram spotkań znajduje się poniżej. O ewentualnych zmianach będziemy Państwa informować na stronie internetowej www.brzeg.pl oraz profilu Urzędu Miasta w Brzegu na Fecebooku.

Dzięki udziałowi Gminy Brzeg w w/w projekcie, podczas spotkań Mieszkańcy będą mogli zdobyć cyfrowy czujnik tlenku węgla (czadu) i materiały promocyjne.

Przewidziany jest również poczęstunek.

Nie zapomnij udostępnić: