Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 2 września, 2005 Tytuł artykułu

Powstał Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi

Treść artykułu

Dzieci i młodzież z brzeskich szkół podstawowych i gimnazjów – jak w całym kraju – 1 września br. rozpoczęły kolejny rok szkolny.

Uroczysta inauguracja miała miejsce w szkole na ul. Lompy 1, czyli dotychczasowej Publicznej Szkole Podstawowej nr 8. Jednak od 1 września br. w placówce tej mieści się – oprócz podstawówki o charakterze integracyjnym – także gimnazjum integracyjne, a szkoła nosi nazwę Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi. Stosowną uchwałę w tej sprawie przyjęli radni podczas sesji Rady Miejskiej w Brzegu, która odbyła się także 1 września br. w ratuszu.

W uroczystej inauguracji roku szkolnego w Zespole Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi wzięli udział m.in. wiceburmistrz Mirosław Stankiewicz, przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Gil, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Jan Pikor oraz Stanisław Kowalczyk – kierownik Biura Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta w Brzegu. Po oficjalnych przemówieniach zebrani obejrzeli krótki program artystyczny w wykonaniu uczniów szkoły.
Sławomir Mordka
Rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Brzegu

 

 
Nie zapomnij udostępnić: