- Urząd Miasta w Brzegu - https://brzeg.pl -

Punkt Informacji Turystycznej

Informacja turystycznaPunkt Informacji Turystycznej w Brzegu (skrót PIT) istnieje od listopada 2010 roku, mieści się w Galerii Sztuki Współczesnej, w budynku brzeskiego Ratusza. Oferta Punktu skierowana jest do osób odwiedzających nasze miasto jak i do mieszkańców Brzegu. W PIT można zakupić między innymi: książki i albumy o mieście Brzeg w polskiej, angielskiej jak również niemieckiej wersji językowej, opatrzone symbolami miejskimi torby, plecaki, kubki, piłki do piłki nożnej, koszulki damskie, męskie i dziecięce, zestawy piśmiennicze, breloki i wiele innych. W Punkcie istnieje możliwość umówienia wycieczki po Brzegu dla grup zorganizowanych z przewodnikiem. Zakres działalności Punktu Informacji Turystycznej:

Brzeski Punkt Informacji Turystycznej serdecznie zaprasza do współpracy wszelkie instytucje, firmy, osoby, szkoły i organizacje zajmujące się w mieście i w powiecie brzeskim szeroko pojmowaną turystyką.
Jeżeli jesteście państwo zainteresowani współpracą z brzeskim Punktem Informacji Turystycznej prosimy o przesyłanie informacji dotyczących planowanych imprez, które mogłyby wzbogacić ofertę miasta (wycieczek, rajdów, wystaw, targów).

Godziny otwarcia:

Kontakt:

Rynek – Ratusz – Galeria BCK
tel. 77 416 00 40

e-mail: pitbrzeg@gmail.com
www: www.pit.brzeg.pl