- Urząd Miasta w Brzegu - https://brzeg.pl -

OBWIESZCZENIE

OBWIESZCZENIE
Miejskiej Komisji Wyborczej w Brzegu
z dnia 27 października 2009 roku
 

Na podstawie §9 ust. 3 Ordynacji Wyborczej Młodzieżowej Rady Miejskiej Brzegu Miejska Komisja Wyborcza informuje, że w Okręgach Wyborczych w Wyborach Młodzieżowej Rady Miejskiej Brzegu zarządzonych na dzień 30 października 2009 r. biorą udział kandydaci:

 
Numer
Okręgu Wyborczego
Szkoła

Nazwisko i imię i klasa kandydatów

1
I Liceum Ogólnokształcące
ul. Armii Krajowej 7 w Brzegu,
Dudziak Małgorzata, kl II „a”

2
II Liceum Ogólnokształcące
im. Zbigniewa Herberta
ul. 1 Maja 7 w Brzegu
Bubak Małgorzata, kl. I „b”;
Gąsiorek Agnieszka, kl. I „b”;
Iwanowiec Marcin, kl. II „b”;
Kapela Grzegorz, kl. II „d”;
Kotowicz Beata, kl. II „b”

3
Zespół Szkół Budowlanych
im. Księcia Jerzego II Piasta
ul. Kamienna 3 w Brzegu
Kochański Daniel, kl. III „TL”;
Okołotowicz Grzegorz, kl. III „TS”;
Rusnarczyk Klaudia, kl. II „TB”;
Stembalski Michał, kl. III „TBR”;
Woźniak Kamil, kl. III „TL”

4
Zespół Szkół Ekonomicznych
ul. Jana Pawła II 28 w Brzegu,
Karasiewicz Mateusz, kl IV;
Żabka Marcin, kl. IV „c”

5
Zespół Szkół Zawodowych nr 1
ul. Słowiańska 18 w Brzegu
Józwenko Łukasz, kl II „i”;
Kołodziej Ewa, kl. I „c”;
Muzyka Damian, kl. II „i”;
Stelmach Marta, kl. I „e”;
Szpajcher Kamil, kl. II „TI”
6
Publiczne Gimnazjum Nr 1
ul. Oławska 2 w Brzegu
Nowotniak Michał, kl. II”c”;
Wodiany Igor, kl. II „c”

7
Publiczne Gimnazjum Nr 3
ul. Bohaterów Monte Cassino 14 w Brzegu
Kabała Patryk, kl. II;
Świerczyński Bartosz, kl. III;
Wawrzyniak Marek, kl II „b”

8
Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Sportowymi
ul. Poprzeczna 16 w Brzegu
Dębski Jakub, kl. III „e”;
Dziedziul Piotr, kl. III „d”;
Stec Agnieszka, kl. II „d”;
Zadorożna Marta, kl. III „a”

9
Zespół Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi
ul. Lompy 1 w Brzegu
Bieszczad Katarzyna, kl. II „a”;
Chruszczewska Karolina, kl. I „b”;
Kasprzak Paula, I „b”;
Szyczewska Joanna, kl. II „b”

 

Wybory do Młodzieżowej Rady są równe, bezpośrednie, większościowe oraz odbywają się w głosowaniu tajnym (§9 Ordynaci Wyborczej). Uprawnionymi do głosowania są wszyscy uczniowie szkoły stanowiącej Okręg Wyborczy (§10 ust. 1 Ordynaci Wyborczej). Głosowanie Przeprowadza Okręgowa Komisja Wyborcza zgodnie z instrukcją głosowania dostępną w lokalu wyborczym.

 
Przewodniczący
Miejskiej Komisji Wyborczej w Brzegu
/-/Kamil Szeremet