- Urząd Miasta w Brzegu - https://brzeg.pl -

To już wakacje! Burmistrz wręczył nagrody dla najlepszych uczniów Zespołu Szkół nr 1, Zespołu Szkół nr 2 oraz Publicznego Gimnazjum nr 1 (zdjęcia)

Jerzy Wrębiak był gościem honorowym zakończenia roku szkolnego 2014/2015 w największej brzeskiej placówce-Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi. Burmistrz Brzegu życzył uczniom udanych wakacji i szczęśliwego powrotu do szkoły, dziękował rodzicom za trud wychowania swoich pociech, a nauczycielom za pracę w ciągu mijającego roku nauki. Burmistrz przekazał też gratulacje rodzicom najlepszych uczniów, a im samym wręczył świadectwa i drobne upominki książkowe. Przy okazji uhonorował też najlepszych sportowców szkoły.

Warto dodać, o czym przypomniał Burmistrz Brzegu, że staraniami władz miasta, w szkole, ruszyła duża inwestycja w postaci remontu i modernizacji sali gimnastycznej wraz z zapleczem socjalnym. Okazuje się, że sprawne działania spowodowały, w tym zapewnienie finansowania przez Gminę Brzeg (projekt jest dofinansowywany przez Ministerstwo Sportu), że z inwestycji zaplanowanej na dwa lata finansowe, projekt będzie zrealizowany jednorazowo, bez konieczności rozkładania inwestycji na etapy. W ten sposób trwające od czerwca prace powinny zakończyć się pomyślnie w połowie października. Więcej szczegółów na ten temat już wkrótce na www.brzeg.pl.

Wcześniej Burmistrz Brzegu Jerzy  Wrębiak gościł na zakończeniu roku szkolnego i pożegnaniu absolwentów Zespołu Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi oraz Publicznego Gimnazjum nr 1.