- Urząd Miasta w Brzegu - https://brzeg.pl -

Myślisz o budowie domu? Sprawdź, dlaczego warto wybrać nowe brzeskie osiedle

 

 

 
W tym roku Gmina Brzeg ma do zaoferowania kolejne działki pod zabudowę jednorodzinną i szeregową w rejonie osiedla Tivoli w zachodniej części Brzegu.
 
Teren osiedla Tivoli, na którym widać już coraz więcej nowopowstających domów, jest atrakcyjnie położony w cichej strefie miasta, wolnej od zabudowy przemysłowej. Są to przedmieścia Brzegu z ulicą wyjazdową w kierunku obwodnicy miasta, na Wrocław lub Opole.  W pobliżu jest kilka sklepów i supermarketów, punktów usługowych, piekarnia oraz przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum, czyli Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi.
 
– Zachęcamy wszystkich, którzy myślą o osiedleniu się w naszym mieście lub zbudowaniu domu do skorzystania z oferty działek pod budownictwo mieszkaniowe. Do przetargów, które sukcesywnie ogłaszamy, może przystąpić każdy chętny, a wszelkie informacje są dostępne na bieżąco na www.bip.brzeg.pl oraz bezpośrednio w Biuro Gospodarki Nieruchomościami i Lokalami Urzędu Miasta w Brzegu, mieszczącym się w na drugim piętrze budynku „B” Urzędu Miasta, telefon 77  416 04 26  – informuje Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak.
 
Aktualnie trwa budowa ulic nowego osiedla, w rejonie pomiędzy ulicami Słoneczną a Lompy (obie drogi będą przedłużone). Powstaną tam dwie nowe jezdnie-ulice Wiśniowa i Czereśniowa. Finał tych prac zaplanowano na styczeń 2016 roku.