- Urząd Miasta w Brzegu - https://brzeg.pl -

Zapraszamy na "Biegam Bo Lubię" w Brzegu

 

 

 
Jeżeli lubisz biegać lub dopiero zamierzasz zacząć, jeżeli chcesz nauczyć się poprawnej techniki biegu, która zwiększy Twoją efektywność, jeżeli chcesz wiedzieć jak powinna wyglądać prawidłowa rozgrzewka przed biegiem i wreszcie, jeżeli chcesz biegać w miłym towarzystwie i wspaniałej atmosferze – zapraszamy na akcję Biegam Bo Lubię i treningi KLA Kotwica Brzeg.
 
Klub Lekkoatletyczny Kotwica Brzeg i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji od marca przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji Biegam Bo Lubię, która funkcjonuje w naszym kraju od 2010 roku, a powstała z inicjatywy Portalu Bieganie.pl i Dziennikarzy Programu III Polskiego Radia.
 
Zajęcia Biegam Bo Lubię odbywają się w każdą sobotę o godzinie 9.30 na Stadionie Miejskim w Brzegu. Tych, którzy pragną trenować pod opieką profesjonalnych trenerów z większą częstotliwością, zapraszamy na treningi Klubu Lekkoatletycznego Kotwica Brzeg w poniedziałki i środy o godzinie 17.30, a jeżeli chcesz by Twoje dziecko rozpoczęło przygodę z lekkoatletyką, również zapraszamy na zajęcia Kotwicy. Kontakt z prezesem klubu – 507079787.