Oficjalny serwis Urzędu Miasta w Brzegu

Skróty klawiszowe

  • TAB kolejny element
  • / wyszukiwarka
  • CTRL (CMD) + powiększenie widoku
  • CTRL (CMD) - zmniejszenie widoku
Data publikacji artykułu: 25 kwietnia, 2007 Tytuł artykułu

Policjanci grali w nogę

Treść artykułu

II Mistrzostwa Województwa Opolskiego Policji w Halowej Piłce Nożnej odbywały się 21 kwietnia br. w hali przy ul. Oławskiej w Brzegu (podobnie jak w ubiegłym roku).
Wzięło w nich udział jedenaście drużyn z całej Opolszczyzny. Brzescy funkcjonariusze zajęli trzecie miejsce. Byli o krok od wejścia do finału, ale przegrali w serii rzutów karnych z policjantami z Głubczyc. Tytuł mistrzów województwa zdobyli (podobnie jak przed rokiem) zawodnicy z Nysy.
Wśród wyróżnionych zawodników byli brzeżanie: Grzegorz Hofman (najlepszy strzelec – 10 bramek) oraz Krzysztof Stępień (najlepszy bramkarz).
Nagrody dla zwycięzców ufundowali: burmistrz Brzegu Wojciech Huczyński, starosta brzeski Maciej Stefański, komendant powiatowy policji mł. insp. Sławomir Michalski oraz Związek Zawodowy Policjantów.
Pomysłodawcą i głównym organizatorem turnieju był asp. Jan Moskwiak, brzeski policjant i działacz sportowy. – Mam nadzieję, że nasza impreza będzie się rozwijać i na stałe wejdzie do kalendarza imprez sportowych w Brzegu. Cieszę się ze zdobycia przez brzeskich policjantów trzeciego miejsca. Liczę na to, że w przyszłym roku powalczymy o zwycięstwo. Najważniejsze, że turniej to nie tylko rywalizacja, ale okazja do spotkania i integracji środowiska policyjnego.
Sławomir Mordka
Rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Brzegu

Nie zapomnij udostępnić: