- Urząd Miasta w Brzegu - https://brzeg.pl -

Moja Pisanka 2007

Finał konkursu „Moja pisanka 2007” odbył się 23 marca br. w Galerii Brzeskiego Centrum Kultury. To już czwarta edycja tego konkursu przeznaczonego dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z Brzegu, którzy rywalizują w dwóch kategoriach: palma oraz pisanka. Konkurs odbywa się pod patronatem burmistrza Brzegu Wojciecha Huczyńskiego oraz proboszczów brzeskich parafii.
Podczas finału nagrody (m.in. książki, zabawki, słodycze, karnety na pływalnię, zaproszenia do pizzerii, gadżety miejskie) laureatom wręczał wiceburmistrz Brzegu Stanisław Kowalczyk.
Konkurs „Moja pisanka 2007” zorganizowało Biuro Inicjatyw Gospodarczych i Promocji Urzędu Miasta w Brzegu.
Sponsorami tegorocznej edycji byli: Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Brzegu, brzeski Salon Orange (ul. Staromiejska 6), firma SymPhar, PWC Odra Brzeg, Intermarche, Kaufland, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu, Pizzeria Korona z Brzegu.

Wyniki konkursu:
Kategoria Pisanka
Przedszkola
I miejsce Gr. „Myszki” PP nr 10
I miejsce praca indywidualna Kaja Kowalska gr. V „Pszczółki” PP nr 4
II miejsce Gr. II „Muchomorki” PP nr 4
III miejsce Gr. „Liski” PP nr 10
wyróżnienie Gr. II „Prosiaczki” PP nr 1

Kategoria Palma
Przedszkola
I miejsce Gr. VI 6-latki PP nr 11
II miejsce Gr. III „Jagódki” 6-latki PP nr 6
III miejsce Gr. I „Malinki” 3-4-latki PP nr 6

Kategoria Pisanka
Szkoły podstawowe
I miejsce Victoria Semeniuk kl. IIIa PSP nr 5
II miejsce Wiktoria Kamińska kl. IIc PSP nr 1
III miejsce Marianna Sterna kl. IVd PSP nr 3
wyróżnienie Adrian Zacharowski kl. IIb PSP nr 5
wyróżnienie Monika Barabasz kl. III b ZSnr2zOI
wyróżnienie Alicja Górka kl. V a ZSnr1zOS

Kategoria Palma
Szkoły podstawowe
I miejsce Katarzyna Zatoń PSP nr 1 kl. IVb
II miejsce Marcin Koziarski kl. IIb PSP nr 5
III miejsce Grzegorz Lisowiec kl. Vb ZSnr2zOI

Kategoria Pisanka
Gimnazja
I miejsce Sebastian Gołębiowski kl. Ib PG nr 3
II miejsce Anna Lasota kl. IIc PG nr 4 (ZSnr2zOI)
III miejsce Małgorzata Grubiak kl. Ia PG nr 4 (ZSnr2zOI)
wyróżnienie Justyna Hekawy kl. IIf ZSnr2zOS

Kategoria Palma
Gimnazja
I miejsce Krzysztof Bachta kl. III e PG nr 3

Sławomir Mordka
Rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Brzegu